פורום קשב וריכוז
פורום נשירת שיער
פורום פרחי באך
רסקי - לילה טוב!

תשובה מהטבע לנדודי שינה

רסקיו קרם - קרם ההצלה של העור


למצבי שפשפת, כוויות קלות, גיוריי עור שונים
מוצר חשוב בכל בית
הקליקו לקופון הנחה

טיפול בשיער דליל אצל נשים

ילדים היפראקטיביים?
פרחי באך לילדים חסרי מנוחה....

טיפול באמצעות פרחי באך - תמצית ELM ותמצית Impatiens

טיפול באמצעות פרחי באך תמצית ELM ותמצית Impatiens

מבוא:

חנה (שם בדוי) בת 65, פנסיונרית, הגיעה אליי לטיפול בעקבות כאבי גב חוזרים, כמו כן הזכירה כבדרך אגב, שסובלת מאלרגיות בעונות המעבר. חנה, אישה בריאה בד''כ מתעמלת פעמיים בשבוע, סבתא ל 3 ילדים ול- 6 נכדים, אוהבת לארח את משפחתה בכל חג.

סימפטומים

:
חנה בפגישה הראשונה ישבה מולי על הכורסא באי נוחות, מאחר וכאבי הגב הופיעו שוב, יש לציין שהמפגש היה חודש לפני החג וכן כאב כתף שהחל לפני חודשיים. בתשאול סיפרה לי שלפני כל חג היא מתחילה להתארגן כחודש מראש, אופה, מבשלת, מנקה, עורכת קניות וכו'. אין לה עזרה מבעלה מאחר ובעלה נכה צה''ל ומוגבל פיזית. בחג הקרוב שלושת ילדיה ואחותה מתארחים אצלה.

בתשאול סיפרה לי שרק המחשבה על החג שמתקרב גורמת לה לאי נוחות בגב. תמציות פרחי באך , פרחי באך רסקיו רמדי

הטיפול בפרחי באך

:
הכנתי לה בקבוק עם התמציות הבאות: ELM – אופיינית לאנשים חזקים אשר קורסים בגלל מאמץ רב.כמו כן התמציות עוזרת להתמודד עם תופעת "הקש ששבר את גב הגמל".

Impatiens - התמצית תעזור לה לכאבי הגב ולשרירים התפוסים, חנה בתקופת מתח, תסכול ועצבנות כרגע וחוסר שקט פנימי, התמצית מקלה על אנשים שלא סומכים על אף אחד ולא מתילים סמכויות.

Walnut - חנה כרגע רגישה ופגיעה ואני רוצה לעזור לה לעבור את התקופה למרות הנסיבות "הקשות" כמו כן, אוכל לעזור לה גם באלרגיות שפוקדות אותה למרות שחנה לא שמה דגש עליהן ולא הפנתה את תשומת ליבי אליהן.

הצעתי לחנה הייתה לא לוותר על שעורי ההתעמלות ואת התמציות לקחת 6 פעמים ביום – 4 טיפות בכל פעם. ובזמן כאב ניתן למרוח את התמציות על מקום הכאב, ביקשתי מחנה שתרכוש "קרם רסקיו" שאותו תוכל גם למרוח וכך יקל על כאביה.

לאחר שבועיים וחצי – חנה התקשרה ודיווחה על שיפור בכאב וציינה שהשינה שלה יותר רגועה ואיכותית מאז שהחלה לקחת את התמציות, כמו כן, חנה סיפרה שאכן מרחה את הקרם והוקל לה.

חנה הגיעה לביקור 2 – שבוע לפני החג וסיפרה שאת כל ההכנות לחג (קניות, ניקיונות, סידורים) היא עושה בעצמה, הכול צריך להיות אצלה מושלם.

הפעם רקחתי בבקבוקון טיפולי את אותן תמציות פרחי באך והוספתי את ה Rock Water כדי להקל על המשמעת העצמית הנוקשה והיכולת "לוותר" לעצמה. ובשילוב עם שאר התמציות, תוכל לעבור את החג "בשלום".

חנה יצרה איתי קשר שוב לאחר שבועיים וקבעה פגישה.

בפגישה ה 3 – ראיתי אישה רגועה ושלווה. חנה סיפרה שלראשונה מזה שנים היא הרשתה לעצמה לאחר ערב החג לצאת עם חברה לבית קפה, שיבחתי את חנה על ההתקדמות היפה. חנה שיתפה אותי בהרהורי ליבה שלקראת החג הבא תפנה לבקשת עזרה מאחותה או מהילדים וכך למדתי שתמצית ה – Impatiens תרמה לתחושות של חנה שאפשר לסמוך על אחרים וזה בסדר ולבקש עזרה.

בפגישה ה 4 - חנה סיפרה שבניגוד לעונת המעבר שקדמה לנוכחית תופעות האלרגיה היו במידה חלשה יותר ולא הייתה צריכה לקחת הפעם כדור אייסטון. תמציות פרחי באך , פרחי באך רסקיו רמדי

את עיקר השיפור הרגשתי בעיקר בין הבקבוק ה 3 לבקבוק ה 4 ושוב כמטפלת אני מרגישה את חשיבות העקביות של הטיפול במספר הפעמים ביום שלוקחים את התמציות ובמספר הבקבוקים.

אחריות הטיפול

:
חנה התקשרה אליי לאחר 4 חודשים בהם המשיכה לקחת בצורה עקבית את תמציות פרחי באך וסיפרה לי שלקראת ראש השנה שהולך ומתקרב התחושות שלה מלוות הפעם בשמחה ובהתרגשות לקראת החג הקרב.

מירב פז
מטפלת בפרחי באך ורפלקסולוגית בקופ''ח כללית רפואה משלימה.
mrb_pz@walla.com
הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים